Juniori ukončili baráž prehrou, Poprad zostáva druholigový

Juniori ukončili baráž prehrou, Poprad zostáva druholigový


Spartak juniori
FK Poprad
0:2

Spartak juniori:

Vantruba - Horník, Oravec, Cíferský, Hrebík - Sedlák (53. Gombala), Magdolen - Jirka (26. Yilmaz), Tomovič, Mihálik (66. Deket) - Bangai

Góly: 50. Maťas, 61. Šašinka ŽK: 22. Bangai, 53. Horník, 81. Cíferský, 87. Deket - 87. Medak
Polčas: 0:0

Hráči juniorky pod vedením trénera Mariána Šarmíra odohrali odvetný barážový zápas proti súperovi z FK Poprad. V zápase vyhral súper a udržiava si druhú ligu.

ZOSTRIH: http://fcspartak.tv/v720-highlights-2-baraz-fc-spa...


OHLASY PO ZÁPASE

Marián Šarmír (tréner juniorov Spartaka): "Naším cieľom bolo od začiatku zápasu vybehnúť na súpera, ísť do vysokého pressingu s väčším počtom hráčov. Prvý polčas sa nám to celkom darilo, hra bola celkom vyrovnaná. Prvý polčas zniesol tie kritériá, ktoré sme si povedali ale ťažko sme sa presadzovali. Súper je v zadných radoch a nie len tam skúsený, dobre organizovaný, tam to bolo jednoznačne vidieť a nám tá kvalita v útoku chýbala, nedokázali sme sa presadiť jedna na jedna. Potom sme si ťažko vypracovali šance a aj to, čo sme si vypracovali, sme nedokázali premeniť. V druhom polčase sme išli do risku. Chceli sme pressing vysunúť ešte vyššie a tým pádom mal súper na našej polovici viac priestoru a veľmi dobre zvládol rýchle protiútoky, kde majú kvalitných hráčov. A to sa odzrkadlilo na výsledku."

Fotogaléria


aktuálne na spartak.sk