Juniori vyhrali tretí duel v rade, triumfovali v Gabčíkove

Chudý – Pavlovčík, Juhás (66. Bango), Krneta, Nemček, Čeredničenko (72. Neštrák), Oravec, Mihálik, Jašúrek, T. Vantruba (82. Martinko), Yilmaz (79. Kollár)

Góly: 7. Jašúrek, 20. Vantruba, 45. Yilmaz, 54. Vantruba

Žlté karty: 11. Klempa - 41. Čeredničenko

Rozhodovali: Kozolka - Bojda, Štrba

Diváci: 250

Polčas: 0:3

V jedenástom kole tretej ligy vycestovali juniori na pôdu Gabčíkova. Už v prvom dejstve strelili tri góly, vďaka ktorým si pripísali ďalšie tri body. Po zmene strán uzavrel konečný rezultát Vantruba.

Z hlavného mužstva pomohli v Gabčíkove juniorom v bráne Chudý a v poli Čeredničenko, Oravec, Mihálik i Yilmaz. Juniori začali výborne, keď v siedmej minúte našiel Oravec dlhým pasom za obranou nabiehajúceho Jašúreka, ktorý si poradil s brankárom a otvoril skóre - 0:1. Domáci po góle vyslali na Chudého iba propagačné strely, s ktorými nemal problém. Po jednej takej v dvadsiatej minúte výborne vysunul Vantrubu, ktorý v páde usmernil loptu pomedzi nohy brankára Iszmána - 0:2. Do trojgólového vedenia sa zverenci Vladimíra Ekhardta dostali tesne pred odchodom do kabín. Oravec rozohral na Vantrubu, ten poslal pred bránu loptu Yilmazovi, ktorý sa nemýlil - 0:3. Po zmene strán uzavrel konečný rezultát druhým presným zásahov v stretnutí Vantruba. Juniorka si pripísala tretie víťazstvo v rade. Najbližšie sa predstaví doma, keď v sobotu 28.10. od 10.30 hod privíta Lednické Rovné.

Ohlasy trénerov

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Výsledok nás teší. Nadviazali sme na predošlé dva dobré výkony, ktoré sme podali proti Bánovciam a ViOn B. Vyšiel nám vstup, strelili sme rýchly gól. Chlapcom dneska chutilo, vytvárali si šance na ďalšie góly. Pri niektorých situáciách nám umožnil presný zásah i súper svojimi chybami. O tom je však futbal."