Diskusné fórum


Téma: Kto príde ?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
20.6.2018, 09:30
A čo tak zorganizovať povzbudzovanie z poza brány. Ak sa nás na promenáde pred City arénu a pred bránou za západnou tribúnou zíde dostatočné množstvo a narobíme hurhaj jak pri oslave titulu, bude to počuť až na ihrisko.


1marian1,nasi mladi fanuskovia nebudu hnat nasich dopredu,nakolko mame zatvoreny stadion pre divakov na dva zapasy.


spartak66,

o druhom zápase ešte celkom nie je rozhodnuté. Je možné, že nám to zmenia na podmienku. Možno bude veľa záležať aj od Mostaru, ako sa tam budeme správať. Preto je veľmi dôležité, aby slovo žid od nás v Mostare nebolo počuť.


19.6.2018, 23:27
No to je hrúza hráme Ligu majstrov a na diskusii pokoj . Chlapci preberme sa, hlavy hore, náš Spartak hrá najlepšiu súťaž v Európe. Oslavujme, tešme sa !!! Zatiaľ je tu smútok až strach!!!


Na diskusii trnavských fanúškov ma zaujala veta o tom, koľko dostane Spartak za účinkovanie v Európe. Je to dobre, keď nejaké peniaze pricestujú, ale je veľmi dôležité, ako sa použijú. Ale tiež sa pýtam, zariskuje vedenie a kúpi teraz hráča, alebo dvoch, ktorí by zvýšili šance na postup? Keby sme postúpili cez Mostar, možno aj tí poliaci by nemuseli mať istý postup a hlavne tiež preto, keď hráme odvetu doma. Určite naši mladí fanúškovia by našich hnali dopredu. Futbalové časy v Trnave budú asi celkom zaujímavé. Možno to skončí v skupine tam, alebo tam, alebo možno bude sklamanie. Potešila by ma prvá možnosť.


31.5.2018, 22:21
Zopár zaujímavých hráčov je aj v TN. Možno že by si chceli zahrať LM.


31.5.2018, 19:37
Tak Roman Procházka už zarezáva v Plzni...


31.5.2018, 23:42
Ten moze. My chceme Prochazku.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk