Starší žiaci dominovali v zápasoch v Púchove

Starší žiaci nedali súperom v Púchove šancu a vyhrali svoje zápasy v oboch kategóriách vyšším rozdiel. Spartakovci U15 vyhrali 5:1. Brankár Paulen (U14) si udržal čisté konto a jeho tím vyhral 6:0.

MŠK PÚCHOV U15 - FC SPARTAK TRNAVA U15 1:5 (0:1)
Góly:
55. Krajčík - 21. a 62. Nebyla, 38., 46. a 59. Csáno
SPARTAK: Miček - Durdy (64. Fraňo), Žitný (C), Lovász, Burian, Benovič, Kozák (67. Grík), Nebyla (63. Rafajdus), Zedek (52. Glós), Csáno, Repa (56. Hecht)

Eduard Vilčinský (tréner Spartaka U15): „V zápase sme dominovali vo všetkých činnostiach a od začiatku sme udávali tempo hry. Aj keď treba povedať, že v prvom polčase sme si napriek obrovskej dominancii v držaní lopty nevypracovali dostatok gólových šancí. Kľúčové momenty v zápase sme zvládli – úvodný gól, rýchly gól na začiatku druhého polčasu a aj po neštastnom inkasovanom góle, sme hneď zareagovali dvomi strelenými gólmi. Druhý polčas sme si vypracovali množstvo gólových šancí, hráči si zápas užívali a dôležité bolo aj to, že sme ustáli tvrdú hru domácich v závere.“
Poradie: 1. miesto, 60 bodov, skóre 96:10

MŠK PÚCHOV U14 - FC SPARTAK TRNAVA U14 0:6 (0:2)
Góly: 2. a 46. Vrška, 26. a 68. Filkorn, 45. Balažovič, 66. Slimák
Žlté karty: 46. Hanes, 54. Hrenák - 17. Sekera, 54. Filkorn
SPARTAK: Paulen - Balažocič, Mego (36. Talamon), Dibala, Filkorn, Ďurina (C), Vrška, Grunský, Drobena (54. Záhumenský), Stanek (36. Haraj), Sekera (46. Slimák)

Maroš Skovajsa (tréner Spartaka U14): „V stretnutí, v ktorom sme chceli dominovať vo všetkých herných činnostiach sa nám vydaril vstup a presnou strelou Vršku sme sa dostali do vedenia už v druhej minúte. Ďalší priebeh zápasu priniesol našu jednoznačnú prevahu a dobíjanie súperovej brány na rozmermi menšom ihrisku. Dostávali sme sa do príležitostí ale niekedy si vyžadovali viacej rozvahy alebo šťastia v zakončení. Na prestávku sme odchádzali s dvojgólovým vedením, keď odvážnym sólom pomedzi viacero hráčov z polovice ihriska pridal druhý gól Filkorn. Do druhého polčasu sme dali príležitosť ďalším hráčom z lavičky a tí vstúpili do zápasu s chuťou. Naďalej sme ovládali loptu so snahou o kombinačné akcie. Postupne sme pridali aj ďalšie góly a z Púchova si odviezli zaslúžené víťazstvo 6:0.“
Poradie: 4. miesto, 46 bodov, skóre 81:22