Mládežnícke kategórie odohrali posledné zápasy v lige, U14 majster I. LSŽ - západ

FC Spartak Trnava U19 - MŠK Žilina U19 2:3 (1:2)
Góly: 28. Zolvík, 51. Dubec - 33. Boženík, 37. Toro, 55. Chríbik
SPARTAK: Takáč - Martinka, Kiss, Štrba, Jašúrek - Martinko, Zolvík (75. Baláž), Bango - Benca, Dubec, Mihálik (75. Dráfi)
Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Otvorený ofenzívny zápas z oboch strán, priniesol veľa pekných kombinačných akcii. My sme sa ujali vedenia po rýchlom prechode do útoku Zolvíkom. Potom súper taktiež po rýchlych kombináciách otočil zápas na 1-2. Po polčase sme my krásnou akciou vyrovnali do prázdnej brány Dubcom na 2-2. V tej chvíli sme sa dostávali do tempa a mužstvo chcelo streliť tretí gól, avšak sme zaváhali po odrazenej lopte po štandardnej situácii a hostia znovu odskočili na 2-3. Potom sa útoky prelievali zo strany na stranu a žiadne mužstvo už nepremenilo ani jednu zo svojich šancí. Chlapcov treba pochváliť za výkon, ktorým prispeli ku kvalitnému zápasu, avšak v poslednom zápase sme chceli veľmi zvíťaziť, čo nás však mrzí."
Celkové poradie: 9. miesto, 33 bodov, skóre 25:31

MŠK Žilina U17 - FC Spartak Trnava U17 4:1 (1:1)
Góly: 21. Daniel (vlastný), 50. Bernát, 56. a 68. Mihálik - 34. Kopšík
SPARTAK: Horváth - Durdy (30. Kopšík), Polačik, Mesík, Galba - Benovič, Daniel (C) - Horvát, Ružička (58. Sopko), M. Marík (70. Petráš) - Jirka
Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "V poslednom majstrovskom zápase u majstra ročníka sme v prvom polčase odohrali vyrovnanú partiu. Domáci boli silnejší na lopte, ale my sme dôkladným dostupovaním k hráčom a prehusťovaním našej polovice ihriska, nedovolili vypracovať vyloženú gólovú príležitosť. Po nešťastnom teči nášho hráča sa súper ujal vedenia, ale nám sa podarilo ešte do prestávky vyrovnať. V druhom polčase po reťazci individuálnych chýb viacerých hráčov, sme dostali drúhý gól. Ten domácich upokojil a začali kontrolovať dej zápasu. V snahe o vyrovnanie, sme už neboli v defenzíve dostatočne koncentrovaní, organizovaní, a dôslední v osobných súbojoch. Žilinčania to využili a pridali ešte ďalšie dva góly. Zaslúžene vyhrali tento zápas aj celú súťaž."
Celkové poradie: 12. miesto, 26 bodov, skóre 26:35

MŠK Žilina U16 - FC Spartak Trnava U16 2:3 (2:2)
Góly: 20. Bučo, 37. Holáň - 17. Bindics (11m), 20. Csáno, 67. Repa
ŽK: 73. Tandara - 35. Lovász, 78. Bindics
SPARTAK: Miček - Sekera, Dolinský, Lovász (C), Burian - Bocán - Zedek (70. Vrška), Nebyla - Bindics, Csáno, Repa (77. R. Marík)
Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Odohrali sme zaujímavý zápas. Z pohľadu držania lopty bola Žilina lepším tímov a naopak individuálne herné výkony našich hráčov rozhodli o celkovom výsledku. Súper využíval počas celého zápasu pressing, z ktorého sme vychádzali cez situácie jedna na jedna alebo kombináciou. Napriek tomu robil súperov pressing dosť veľkú deštrukciu hry. Veľmi účinné a efektívne sa v tomto zápase javili z našej strany rýchle protiútoky, ktoré súper nevedel zachytávať. Hráči odovzdali na ihrisku maximum a zaslúžene strelili tri góly."
Celkové poradie: 2. miesto, 56 bodov, skóre 66:33
FC Baník Prievidza & Handlová U15 - FC Spartak Trnava U15 3:3 (2:2)
Góly: 10. Záhorský, 23. Tokár, 63. Miškovič - 21. Záhumenský, 31. a 68. Ondreák
SPARTAK: Amrich - Drozda, Balažovič, Haraj, Ďurina (C), Drobena, Talamon, Záhumenský, Ondreák, Dibala, Hmam
Adam Chorváth (asistent trénera U15): "Posledný zápas sezóny sme odohrali s beznádejne posledným tímom tabuľky, no napriek tomu sa súper snažil hrať kombinačný futbal. My sme nastúpili v oklieštenej zostave a do zápasu sme vstúpili nekoncentrovane, čoho výsledkom bol prvý gól súpera. Postupne sa naša hra zlepšovala, hráči zväčšili pohyb, začali hrať rýchlejšie, vyrovnali sme. Hneď po našom góle sme však znova inkasovali, no aj napriek tomu sme pokračovali v zlepšenej hre a pekným gólom Ondreáka sme vyrovnali. V druhom polčase sme jednoznačne dominovali, no znova sme po veľkej chybe v našej obrane inkasovali. Pozitívom bolo, že ani tretí gól nás nezlomil a chalani hrali aktívne až do poslednej minúty, kedy sa nám nakoniec podarilo vyrovnať."
Celkové poradie: 6. miesto, 38 bodov, skóre 43:40
FC Baník Prievidza & Handlová U14 - FC Spartak Trnava U14 1:10 (1:4)
Góly: 32. Dadík - 11. Laczko, 15., 30., 39., 47., 53., 57. Repa, 28., 48., 60. Kotlár
ŽK: 41. Procháska - 24. Kotlár, 35. Tomaga
SPARTAK: Trník (41. Žbodák) - Polák, Húževka, Tomovič, Kukuč (44. Strečanský), Karhan (C), Púchlo (41. Pomšahár), Tomaga, Repa, Kotlár, Laczko (48. Blaško)
Roman Hudec (tréner Spartaka U14): "Od úvodu sme chceli v zápase dominovať. Začiatok zápasu bol trochu nervózny z oboch strán. Prvý polčas sme síce vyhrali rozdielom triedy ale miestami dominovali domáci hráči hlavne v strede poľa kde mali lepší výber miesta a pôsobili kreatívnejšie. Do druhého polčasu sme išli s cieľom zvýšiť ponukovú činnosť a prebrať kontrolu nad zápasom. Ukázali sme niekoľko ukážkových útočných herných kombinácií v ktorých ukázali hráči silu kolektívu. Spokojnosť je s individuálnym herným výkonom všetkých troch ofenzívnych hráčov. Ako družstvo sme podali kvalitný herný výkon družstva preto sme veľmi spokojní."
Celkové poradie: 1. miesto, 68 bodov, 128:23
FC Baník Prievidza & Handlová U13 - FC Spartak Trnava U13 2:11 (1:5)
Góly Trnavy: 3x Blaško, 2x Šarmír, 2x Žitný, Malovec, Kucharík, Baláž, Mego
SPARTAK: Kondé, Mihočka - Šutta, Krchnák, Malovec, Žitný, Nagy, Kucharík (C), Lukáč, Áč, Kusý, Baláž, Blaško, Kočík, Kalivoda, Kramár, Šarmír, Baláž, Ferenčík, Mego, Trebatický
Tomáš Bartoš (tréner Spartaka U13): "Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre. Chalani si užívali posledné minúty na dve ihriska. Pristúpili sme k zápasu veľmi koncentrovane a zabávali sme sa kombinačnou hrou. Súpera sme do ničoho nepúšťali. Počas celého zápasu sme držali loptu pod kontrolou a dostávali sa do zakončenia. Teší ma, že v ofenzíve sme boli počas celej sezóny efektívny a strelili sme cez 300 gólov. Od novej sezóny prechádzame na veľké ihrisko, čo bude určite veľká zmena pre hráčov. Ďakujem im za celú sezónu a prístup v zápasoch."
Celkové poradie: 4. miesto, 57 bodov, skóre 305:110
FC Baník Prievidza & Handlová U12 - FC Spartak Trnava U12 11:5 (6:0)
Góly Trnavy: Kubišta, Valovič, Skukálek, Stano, Bulla
SPARTAK: Gajdoš, Tanaysi - Kubišta, Vajdík, Valovič, Sklenár, Adamkovič, Chovanec, Skukálek, Železník, Kučerka, Šebek, Stano, Ilavský, Horník, Krchnár, Ščasný (C), Kubovič, Gašparík, Bulla
Michal Mikinič (asistent trénera Spartaka U12): "Do zápasu sme vstúpili veľmi zle. Chalani podcenili sily súpera a hneď v úvode sme dostali dva rýchle góly na čo sme už nevedeli odpovedať. Trpíme na slabé morálno vôľové vlastnosti hráčov, pretože sa po zlom úvode už nevedia dostať do zápasu. Cez polčasovú prestávku sa po výraznejšom dohovore trénera chalani trochu zobudili a druhý polčas odohrali vyrovnanú partiu a dokázali premeniť aj gólové šance."
Celkové poradie: 9. miesto, 39 bodov, skóre 237:193