Dorastenci odohrali zápasy so súperom z Banskej Bystrice

Starší dorastenci remizovali na domácom ihrisku. Tí mladší si odniesli zo súperovej pôdy plný počet bodov.

FC Spartak Trnava U19 - FK Dukla Banská Bystrica U19 1:1 (1:1)
Góly:
9. Drobný - 25. Malík
ŽK: 38. Nitško, 53. Malík (obaja BB)
SPARTAK: Urminský - Zaduban, Štrba (C), Kiss, Jašúrek - Juriš, Zolvík (62. Vangel), Martinko - Martinka (71. Sviatko), Drobný (76. Dráfi), Lauko
Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Do zápasu sme vstúpili veľmi aktívne, dobre sme kombinovali a v deviatej minúte sme po krídelnej akcii otvorili skóre Drobným. Aktívnou hrou sme prakticky diktovali tempo zápasu a nepúšťali hostí na našu polovicu. Bohužiaľ súper využil naše zaváhanie pri otváraní hry a po rýchlom protiútoku a tečovanej strele vyrovnal Malíkom. Hrali sme znovu aktívne, avšak šance Lauka a Zolvíka zblokovala obrana hostí. Druhý polčas sme sa znovu snažili strhnúť víťazstvo na našu stranu, kontrolovali sme priebeh hry ale chýbal nám pokoj v koncovke a hlavne dôraz v pokutovom území. Šance Drobného, Sviatka a Juriša ale ostali nevyužité. K lepšiemu pocitu z tohto zápasu nám chýbalo len víťazstvo. V daždivom chladnom počasí sa chlapci snažili ale z výsledku sme sklamaní."
Poradie: 5. miesto, 18 bodov, skóre 13:15
Najbližší zápas: Sobota 19.11.2016 14:00 MŠK Žilina U19 - FC Spartak Trnava U19 (Žilina)

FK Dukla Banská Bystrica U17 - FC Spartak Trnava U17 0:3 (0:1)
Góly: 31. Mihálek, 41. Jirka, 58. Horvát
ŽK: 73. Daniel (Spartak)
ČK: 67. Filípek (BB)
SPARTAK: Miček - R- Mánik (54. Horvát), Tumma, Kozák, Akbar (79. Sopko) - Prelovský, Daniel (C), Michalička (74. Baranovič) - Mihálek, Jirka, Babják (55. Ružička)
Libor Fašiang (tréner Spartaka U17): "Predposledné kolo jesennej časti a posledné na súperovom ihrisku sme odohrali na veľmi solídnej úrovni. Počas celého stretnutia sme boli dominantní na lopte, dobre sme kombinovali a vytvotili si niekoľko príležitostí na skórovanie. Všetkým gólom, ktoré sme strelili, predchádzala pekná kombinácia, alebo individuálny prienik v krajnej vertikále, prihrávka a následne gólové zakončenie. Naše celé mužstvo v defenzíve pôsobilo organizovane, sebavedome a iste, čoho dôkazom je aj to, že súper za prvý polčas nevyslal na našu bránu ani jednu priamu strelu. Herný prejav, nasadenie, túžba presadiť sa slávila úspech a víťazstvo je absolútne zaslúžené."
Poradie: 9. miesto, 13 bodov, skóre 15:16
Najbližší zápas: Sobota 19.11.2016 11:00 FC Spartak Trnava U17 - MŠK Žilina U17 (Slávia)
FK Dukla Banská Bystrica U16 - FC Spartak Trnava U16 2:6 (1:2)
Góly: 33. Galko, 52. Vápeník - 13. a 52. Mesík, 31. Burian, 63. M. Marík, 74. a 77. Nebyla
SPARTAK: Benke - Grík, Lovász, Burian, Bindics (63. R. Marík), Zedek, Brodziansky (52. M. Marík), Benovič, Mesík, Fraňo (60. Durdy), Nebyla
Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Odohrali sme pomerne kvalitný zápas, kde sme súpera púšťali minimálne k lopte. Darilo sa nám okamžite odoberať loptu. Fungovala nám medzihra a následné finálne prihrávky veľakrát stroskotali na poslednom milimetri. Hráči podali jeden z lepších výkon, no musíme neustále napredovať. Stále sa objavujú chyby, na ktorých pracujeme v tréningovom procese, a ktorými chceme hráčov z hľadiska individuálneho herného výkonu posúvať dopredu."
Poradie: 3. miesto, 28 bodov, skóre 31:15